13 Temmuz 2010 Salı

Şölen'den Yeni Lezzet Biscolata Mood

Biscolata'nın Eğlenceli Lezzet Keşvi ; BİSCOLATA MOOD


AŞKIN, DOSTLUĞUN BİSKÜVİSİ OLUR MU?
BİSCOLATA İSE OLUR.
HELE İÇİNDE ÇİKOLATA DOLGUSU VARSA, TADINA DA DOYUM OLMAZ Biscolata’nın eğlenceli lezzet keşfi BİSCOLATA MOOD
Çikolata severlerin bisküvisi ' Biscolata” incecik bisküvi ve içindeki çikolata dolgusunun vazgeçilmez lezzetini eğlence ile ' Biscolata Mood” da birleştiriyor.
Bisküvili çikolata lezzetine yeni bir boyut kazandıran Biscolata Mood, Türkiye’de daha önce benzerine rastlanmamış özel bir tadı hayatımıza taşıyor.
Şölen’in dopdolu eşsiz çikolata lezzetini gerçek mutluluğa dönüştüren Biscolata Mood, günün monotonluğundan uzaklaşmak isteyenlere her bir parçada ayrı bir keyif sunuyor.
İçi çikolata dolgulu ince çıtır bisküvi Biscolata Mood’ların üzerindeki desenler, hayattan tat almayı bilenleri de eğlenceye davet ediyor.
Biscolata’dan Çikolata Dolgulu ' Aşk, Sağlık, Şans, Para, İş, Dostluk, Başarı, Neşe ve Mutluluk” Bisküvileri Dayanılmaz lezzetinin yanı sıra, atıştırmalık boyutu ile dilediğiniz yerde kolayca tadını çıkarabileceğiniz Biscolata Mood, üzerinde bulunan dokuz ayrı sembol ve otuz farklı desen ile de hayata eğlence katıyor.
�Aşk, sağlık, şans, para, iş, dostluk, başarı, neşe ve mutluluk” bisküvileri ile hayatta aradığınız ne varsa hepsi Biscolata paketlerinde keşfedilmeyi bekliyor.
Lezzeti eğlence ile birleştirmek için ise, bir dilek tutmak ve Biscolata Mood paketinden bir bisküviyi seçmek yeterli oluyor.

Şölen’in en yeni lezzeti ' Biscolata Mood”, incecik çıtır bisküvisi ve içindeki gerçek çikolata dolgusu ile bağımlılık yaratacak.
“LUPPO PIA” LEZZETİ İLE BAŞ DÖNDÜRECEK

Ayrıca yine Şölen'in frambuazlı ve portakallı '' Luppo Pia '' keklerini denemenizi tavsiye ederim, çok lezzetli :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder